RK73H2ATTD5762F
MFR.Part #
RK73H2ATTD5762F
JLCPCB Part #
C5851731
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS