SG73S2ATTD6R04F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ATTD6R04F
JLCPCB Part #
C4240019
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.04Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS