RN73H2ATTD3830A10
MFR.Part #
RN73H2ATTD3830A10
JLCPCB Part #
C4150087
Description
-55℃~+155℃ 125mW 383Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS