RK73H2ATTD5601F
MFR.Part #
RK73H2ATTD5601F
JLCPCB Part #
C160082
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS