RK73H2ATTD5604F
MFR.Part #
RK73H2ATTD5604F
JLCPCB Part #
C317324
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS