SG73S2BTTD620J
MFR.Part #
SG73S2BTTD620J
JLCPCB Part #
C4026368
Description
-55℃~+155℃ 333mW 62Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS