RK73H2ATTD5233D
MFR.Part #
RK73H2ATTD5233D
JLCPCB Part #
C2576916
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS