RK73G2ATTD5232D
MFR.Part #
RK73G2ATTD5232D
JLCPCB Part #
C5850854
Description
-55℃~+155℃ 125mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS