RN73H2ATTD1671F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD1671F50
JLCPCB Part #
C2511169
Package
0805
Description
1.67kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS