RK73H2BTTD5230D
MFR.Part #
RK73H2BTTD5230D
JLCPCB Part #
C5851895
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS