RK73H2ATTD4020F
MFR.Part #
RK73H2ATTD4020F
JLCPCB Part #
C317385
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 402Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS