RN73H2ETTD2032F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2032F25
JLCPCB Part #
C4006033
Description
-55℃~+155℃ 20.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS