RN731ETTP3401B50
MFR.Part #
RN731ETTP3401B50
JLCPCB Part #
C4331797
Description
-55℃~+155℃ 3.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS