RK73H2ATTD3603F
MFR.Part #
RK73H2ATTD3603F
JLCPCB Part #
C317301
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 360kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS