RK73H2ATTD34R0D
MFR.Part #
RK73H2ATTD34R0D
JLCPCB Part #
C2577230
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS