RK73G2BTTD4640D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2BTTD4640D
JLCPCB Part #
C6397008
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS