RN73R2ETTD3283A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3283A10
JLCPCB Part #
C4121110
Description
-55℃~+155℃ 250mW 328kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS