RN732BTTD64R9D100
MFR.Part #
RN732BTTD64R9D100
JLCPCB Part #
C4275025
Description
-55℃~+155℃ 125mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS