RK73H2ATTD3301D
MFR.Part #
RK73H2ATTD3301D
JLCPCB Part #
C2577361
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS