RK73H2ATTD3302D
MFR.Part #
RK73H2ATTD3302D
JLCPCB Part #
C7050369
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS