RN73H2BTTD1422F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1422F10
JLCPCB Part #
C2560528
Description
-55℃~+155℃ 14.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS