RK73H2ATTD3300D
MFR.Part #
RK73H2ATTD3300D
JLCPCB Part #
C880152
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS