RN73R2BTTD5422F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD5422F25
JLCPCB Part #
C4067930
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS