SG73P2ERTTD9762F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD9762F
JLCPCB Part #
C7311351
Description
-55℃~+155℃ 750mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS