RK73B2ARTTD751J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD751J
JLCPCB Part #
C4203147
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS