RK73H2ATTD2701D
MFR.Part #
RK73H2ATTD2701D
JLCPCB Part #
C2577301
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS