RN73H2ETTD2640F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2640F50
JLCPCB Part #
C3958605
Description
-55℃~+155℃ 250mW 264Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS