RK73G1JTTD8060D
MFR.Part #
RK73G1JTTD8060D
JLCPCB Part #
C2580401
Description
-55℃~+155℃ 100mW 806Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS