RK73H2BTTD2701D
MFR.Part #
RK73H2BTTD2701D
JLCPCB Part #
C2579089
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS