RK73H2ATTD2404F
MFR.Part #
RK73H2ATTD2404F
JLCPCB Part #
C317315
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.4MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS