RN73R2ETTD7323B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD7323B25
JLCPCB Part #
C2611185
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS