RN73R2BTTD2981D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2981D10
JLCPCB Part #
C2553748
Description
-55℃~+155℃ 2.98kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS