RK73H2ATTD2153D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ATTD2153D
JLCPCB Part #
C2577306
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS