RN73H1JTTD2940A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD2940A05
JLCPCB Part #
C4137848
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS