SG73S2ATTD44R2D
MFR.Part #
SG73S2ATTD44R2D
JLCPCB Part #
C4249394
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS