RK73H2ATTD19R6D
MFR.Part #
RK73H2ATTD19R6D
JLCPCB Part #
C2577240
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS