SLR1TTE7320F
MFR.Part #
SLR1TTE7320F
JLCPCB Part #
C4126029
Description
-55℃~+180℃ 1W 732Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS