SG73G2BTTD4422D
MFR.Part #
SG73G2BTTD4422D
JLCPCB Part #
C5749934
Description
-55℃~+155℃ 44.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS