RK73H2ATTD1690D
MFR.Part #
RK73H2ATTD1690D
JLCPCB Part #
C5851713
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS