RK73H2BTTD1690D
MFR.Part #
RK73H2BTTD1690D
JLCPCB Part #
C6182887
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS