P0805E2672BBW
MFR.Part #
P0805E2672BBW
JLCPCB Part #
C3935729
Description
-55℃~+155℃ 200mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount