RN73R1ETTP61R9B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP61R9B50
JLCPCB Part #
C4279466
Description
-55℃~+155℃ 61.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS