RN73H2ETTD1004C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1004C25
JLCPCB Part #
C4121898
Description
1MΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS