RK73H2ATTD15R4D
MFR.Part #
RK73H2ATTD15R4D
JLCPCB Part #
C2577543
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS