RK73H1HTTC1004F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1004F
JLCPCB Part #
C173363
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS