SR732BRTTDR499F
MFR.Part #
SR732BRTTDR499F
JLCPCB Part #
C2613004
Description
-55℃~+155℃ 333mW 499mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS