RN732BTTD3012C10
MFR.Part #
RN732BTTD3012C10
JLCPCB Part #
C3978957
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS