RK73H2ATTD1433D
MFR.Part #
RK73H2ATTD1433D
JLCPCB Part #
C5851708
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS