RK73H2ATTD2433D
MFR.Part #
RK73H2ATTD2433D
JLCPCB Part #
C2577495
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS