RN732ATTD7593F100
MFR.Part #
RN732ATTD7593F100
JLCPCB Part #
C3945702
Description
-55℃~+155℃ 100mW 759kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS